Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dwa kurczaki w koszyku siedzą I rzeżuchę sobie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dwa kurczaki w koszyku siedzą I rzeżuchę sobie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,80, wyświetlono: 2646

Dwa kurczaki w koszyku siedzą
I rzeżuchę sobie jedzą,
Baran w szopie zioło pali
Pewnie zaraz się przewali,
Ksiądz za stołem już się buja
Wesołego Alleluja!



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dla Ciebie moje usta, ...

Dla Ciebie moje usta, dla Ciebie moje ręce
I oczy dzięki Tobie widzące coraz więcej.
Dla Ciebie moje myśli, dla Ciebie moje słowa,
Którymi swoje serce chcę Tobie ofiarować.
Dla Ciebie wszystkie kwiaty z mej wyobraźni pól
I serce, co bez Ciebie nie zagra żadnej z ról...
4,88
autor: nieznany

Mijają dni pracy na kopalni...

Mijają dni pracy na kopalni,
Górnicy na szychta chodzą,
Na dole w pocie czoła pracują.
Aż w końcu dzień upragniony,
Za poczciwe wydobywanie węgla,
Świętej Barbary nadchodzi święto.
Barbara patronką jest górników,
Tych, którzy dla wszystkich ludzi węgiel wydobywają,
By w ich domach było ciepło,
By płomienie nie wygasł...

4,90
autor:

Wszystko co jest Twoim ...

Wszystko co jest Twoim marzeniem,
Niech nie uleci z cichym westchnieniem,
Co jest i co będzie w przyszłości,
Niech Ci się spełni w całości.
 

...
4,81
autor: nieznany

Wir wünschen frohe Ostern heute...

Wir wünschen frohe Ostern heute
und allen großen Ostereierbeute.
Lasst's euch allen prima schmecken,
oftmals übers Mäulchen lecken

4,90
autor:

Bądź nadzieją mi w bezsensie,A w nie...

Bądź nadzieją mi w bezsensie,
A w nieszczęściu bądź mi szczęściem.
W zamian chcę Ci podarować
Tylko dwa magiczne słowa: Kocham Cię!...
4,88
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe