Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dwa kurczaki w koszyku siedzą I rzeżuchę sobie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dwa kurczaki w koszyku siedzą I rzeżuchę sobie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,80, wyświetlono: 2640

Dwa kurczaki w koszyku siedzą
I rzeżuchę sobie jedzą,
Baran w szopie zioło pali
Pewnie zaraz się przewali,
Ksiądz za stołem już się buja
Wesołego Alleluja!



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Z okazji Dnia Walentego,ślę całus...

Z okazji Dnia Walentego,
ślę całusa ogromnego,
Kocham Cię swym sercem małym,
jesteś dla mnie Światem całym.
Słodkie całuski!

...
4,83
autor: nieznany

Mamy elektryczność, radia...

Mamy elektryczność,
radia
słuchać możesz.
Gna pociągów tysiąc,
okręt mknie przez morze,
przemysł się rozwija
w hutach i fabrykach.
Czyjej pracy zawdzięczając?
No pewnie górnika!
Pali się pod blachą,
kot na piecu mruczy,
mama fartuch szyje,
starszy brat się uczy.
Węgiel płonie jasno,
ciepłem mn...

4,98
autor:

Witaj złotko, skończyłeś ...

Witaj złotko, skończyłeś spać słodko?
Wypij kawę w swoim kubku, abyś nie miał dzisiaj smutków.
Pamiętaj o uśmiechu na swej twarzy - taki widok Twój mi się marzy.
Obyś nie miał dziś ochoty na najmniejsze nawet tęsknoty.

...
4,91
autor: nieznany

Dlaczego o Tobie myślę ...

Dlaczego o Tobie myślę ?
Dlaczego o Tobie śnię ?
Przecież jesteś taki jak inni
A ja tak bardzo kocham Cię......
4,83
autor: nieznany

Dziś Twojego święta ...

Dziś Twojego święta pora, Już od rana wielki ruch, Stań przed lustrem, wciągnij brzuch! Jeśli nie chcesz się stresować, Musisz ostro zabalować!

...
4,91
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe