Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dwa kurczaki w koszyku siedzą I rzeżuchę sobie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dwa kurczaki w koszyku siedzą I rzeżuchę sobie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,80, wyświetlono: 2645

Dwa kurczaki w koszyku siedzą
I rzeżuchę sobie jedzą,
Baran w szopie zioło pali
Pewnie zaraz się przewali,
Ksiądz za stołem już się buja
Wesołego Alleluja!



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

(¯`•♥•´¯)---`•.¸...

(¯`•♥•´¯)
---`•.¸.•´(¯`•♥•´¯)
(¯`•♥•´¯).`•.¸.•´(¯`•♥•´¯).
--`•.¸.•´----♪♪♪-----`•.¸.•´...

4,92
autor: nieznany

Dla najlepszej przyjaciółki Wspa...

Dla najlepszej przyjaciółki
Wspaniałej koleżanki
Miłej kumpeli z jednej kapeli
Koleżanki od szklanki
Dziewczyny jak maliny
A przede wszystkim dla... ...
4,93
autor: nieznany

Miłe są pozdrowieniaJeszcze milsz...

Miłe są pozdrowienia
Jeszcze milsze słówka
A na szczerą przyjaźń
Wystarczy pocztówka

...
4,92
autor: nieznany

Miłość jest bajkąsen jest ...

Miłość jest bajką
sen jest marzeniem
zdjęcie pamiątką
a Ja wspomnieniem.

...
4,88
autor: nieznany

Wita nas dziś nowy dzień.To co by...

Wita nas dziś nowy dzień.
To co było jest jak sen...
Patrz do przodu, a nie wstecz,
Życie to tak piękna rzecz.
Ciesz się głupstwem,
chwytaj chwile...
Doba ma ich przecież tyle!

...
4,93
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe