Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dwa kurczaki w koszyku siedzą I rzeżuchę sobie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dwa kurczaki w koszyku siedzą I rzeżuchę sobie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,80, wyświetlono: 2641

Dwa kurczaki w koszyku siedzą
I rzeżuchę sobie jedzą,
Baran w szopie zioło pali
Pewnie zaraz się przewali,
Ksiądz za stołem już się buja
Wesołego Alleluja!



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Ty dziadziuniu dobrze ...

Ty dziadziuniu dobrze wiesz, czego wnuk ci życzy:
zdrowia, skarbów jakich chcesz, szczęścia i słodyczy.
Niechaj dziadzio mój jedyny żyje długo i przyjemnie,
niech mu w szczęściu mkną godziny i niech ma ...

4,90
autor: nieznany

Bóg jest dobry! Przyszedł na św...

Bóg jest dobry!
Przyszedł na świat w Dzieciątku Jezus,
By mnie sobą nie speszyć,
by mnie rozbroić miłością....
Głębokiej radości
i odważnego przyjęcia Jezusa Chrystusa,
Do siebie - na dziś, na jutro,...
na cały Nowy Rok!

...
4,84
autor: nieznany

Dwie róże w wazonie ...

Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą,
A Ust jest rozmową między mną a Tobą.
Więc dla dalszej miłej naszej znajomości
Wysyłam w Walentynki ten symbol miłości....
4,92
autor: nieznany

Witaj złotko, skończyłeś ...

Witaj złotko, skończyłeś spać słodko?
Wypij kawę w swoim kubku, abyś nie miał dzisiaj smutków.
Pamiętaj o uśmiechu na swej twarzy - taki widok Twój mi się marzy.
Obyś nie miał dziś ochoty na najmniejsze nawet tęsknoty.

...
4,91
autor: nieznany

Z okazji narodzin waszej ...

Z okazji narodzin waszej córeczki,
która swoim przyjściem na świat
uradowała tak wiele osób,
życzymy Wam, aby rosła duża,
silna i zdrowa, i żeby była dla Was
źródłem nieustającej radości.

...
4,98
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe