Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dwa kurczaki w koszyku siedzą I rzeżuchę sobie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dwa kurczaki w koszyku siedzą I rzeżuchę sobie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,81, wyświetlono: 6434

Dwa kurczaki w koszyku siedzą
I rzeżuchę sobie jedzą,
Baran w szopie zioło pali
Pewnie zaraz się przewali,
Ksiądz za stolem już się buja
Wesołego Alleluja!



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Kocham każde twe spojrzenieKocham każdy...

Kocham każde twe spojrzenie
Kocham każdy uśmiech Twój
Żadnych skarbów ja nie pragnę
tylko żebyś został mój!

...
4,85
autor: nieznany

Ile godzin bije czas,ile liści...

Ile godzin bije czas,
ile liści sypie las,
tyle szczęścia i słodyczy
w dniu imieninin Tobie życzę....
4,85
autor: nieznany

Imieniny - dzień radosny,Pełen kwiat...

Imieniny - dzień radosny,
Pełen kwiatów, zapach wiosny,
Wszyscy złożyć chcą życzenia
Zdrowia, szczęścia, powodzenia.
Niech Ci słońce zawsze świeci
I niech czas radośnie leci!
Niech odejdą smutki, złości
I powróci czas radości!
Te życzenia, choć z dal...
4,87
autor: nieznany

Bądź nadzieją mi w bezsensie,A w nie...

Bądź nadzieją mi w bezsensie,
A w nieszczęściu bądź mi szczęściem.
W zamian chcę Ci podarować
Tylko dwa magiczne słowa: kocham Cię!

...
4,82
autor: nieznany

Życzę Wam dużo spokoju, ...

Życzę Wam dużo spokoju, wiary w przyszłość i dobrej bezinteresownej i wiecznej miłości, bo tylko dlatego warto żyć.

...
4,91
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe