Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,84, wyświetlono: 9699
Dwa kurczaczki w koszyku siedza i rzezuszke sobie jedza, baran w szopie zioło pali, pewnie zaraz sie przewali, ksiadz za stołem już sie buja - WESOŁEGO ALLELUJA!
W dniu tego wspaniałego święta,
za trudną pracę z nami i okazane serce,
chylimy głowy w ogromnej podzięce.
Dla Ciebie słońca blask.
Dla Ciebie niebo pełne gwiazd.
Dla Ciebie uśmiech i moje łzy.
Dla Ciebie wszystko.
Dla mnie tylko Ty.
Samych szczęśliwych dni
w życiu uśmiechu na twarzy
słonecznych promyków w pochmurne dni
Lata zimą i wiosny jesienią, to o czym
marzysz - by Twoje było, a czego pragniesz,
by się spełniło.
Dla 18-latki najśliczniejsze kwiatki...
Dużo luzu i urody
Dobrego humoru i ducha pogody
Supermena boskiego
Ślicznego i dzianego
Matury zdania
Ciągłego kochania
Ciuchach przebierania
Wili z basenem jako mieszkania
Imprez niezapomnianych
Przyjaciół oddanych
Zadu zgrabniutkiego
...
Życzenia na Walentynki.