Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dwa kurczaczki w koszyku siedza i rzezuszke sobie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dwa kurczaczki w koszyku siedza i rzezuszke sobie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,84, wyświetlono: 9699

Dwa kurczaczki w koszyku siedza i rzezuszke sobie jedza, baran w szopie zioło pali, pewnie zaraz sie przewali, ksiadz za stołem już sie buja - WESOŁEGO ALLELUJA!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Z okazji imienien, życzę ...

Z okazji imienien, życzę Ci tego,
co się szczęściem zowie,
wszystkiego najlepszego,
o czym głowa pomyśli,
a czego dusza zapragnie,
krótko mówiąc - wszystkiego po trosze!...
4,80
autor: nieznany

W dniu tego wspaniałego ...

W dniu tego wspaniałego święta,
za trudną pracę z nami i okazane serce,
chylimy głowy w ogromnej podzięce.

...
4,89
autor: nieznany

Dla Ciebie słońca blask. ...

Dla Ciebie słońca blask.
Dla Ciebie niebo pełne gwiazd.
Dla Ciebie uśmiech i moje łzy.
Dla Ciebie wszystko.
Dla mnie tylko Ty.

...
4,87
autor: Ewcia

Samych szczęśliwych ...

Samych szczęśliwych dni
w życiu uśmiechu na twarzy
słonecznych promyków w pochmurne dni
Lata zimą i wiosny jesienią, to o czym
marzysz - by Twoje było, a czego pragniesz,
by się spełniło.

...
4,87
autor: nieznany

Dla 18-latki najśliczniejsze kwiatki......

Dla 18-latki najśliczniejsze kwiatki...

Dużo luzu i urody
Dobrego humoru i ducha pogody
Supermena boskiego
Ślicznego i dzianego
Matury zdania
Ciągłego kochania
Ciuchach przebierania
Wili z basenem jako mieszkania
Imprez niezapomnianych
Przyjaciół oddanych
Zadu zgrabniutkiego

...

4,86
autor: Marcin
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe