Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dużo by się pisać chciało Lecz na kartce miejsca... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dużo by się pisać chciało Lecz na kartce miejsca... - najlepsze życzenia

ocena: 4,79, wyświetlono: 3209

Dużo by się pisać chciało
Lecz na kartce miejsca mało
Piszę krótko, zwięzłowato
lubię Ciebie - co Ty na to ???!!!



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Siedzę w sobie w kantyniei rozmy...

Siedzę w sobie w kantynie
i rozmyślam o dziewczynie
jesteś w domu lub kawiarni
a ja muszę siedzieć w armii

...
4,89
autor: nieznany

Pełen czarów andrzejkowy ...

Pełen czarów andrzejkowy wieczór zdarza się tylko raz w roku. Jak mówi stare polskie przysłowie "Na Świętego Andrzeja błyska pannom nadzieja". W ten andrzejkowy wieczór samych pomyślnych wróżb i spełnionych nadziei.
 

...
4,98
autor: nieznany

Wszystko się kończy, ...

Wszystko się kończy, wszystko przeminie
I sen się przerwie - słodkie marzenie,
Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie
I wciąż trwać będzie, a tym jest - wspomnienie.

...
4,98
autor: Damian

Drogi Ojcze! pozwól ...

Drogi Ojcze! pozwól dzisiaj
Rzec mi kilka słów:
Ukochany uwielbiony,
Żyj nam sto lat zdrów.
Nie znaj nigdy, co to troska,
Albo smutku cień,
Życzę tego z serca mego
W Twój ojcowski dzień....
4,91
autor: nieznany

W dzień dzisiejszy chłopaku ...

W dzień dzisiejszy chłopaku miły,
niech Ci płyną życia chwile,
z duszy, z serca, z całej siły.
Więcej czuję - życzę tyle.

...
4,87
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe