Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dobre kobiety są lepsze niż dobrzy mężczyźni.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dobre kobiety są lepsze niż dobrzy mężczyźni.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,93, wyświetlono: 5104

Dobre kobiety są lepsze niż dobrzy mężczyźni. Złe kobiety są gorsze niż źli mężczyźni, a kobiety, które nie są sprzedajne, kosztują najwięcej.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dla Ciebie słońca blask. ...

Dla Ciebie słońca blask.
Dla Ciebie niebo pełne gwiazd.
Dla Ciebie uśmiech i moje łzy.
Dla Ciebie wszystko.
Dla mnie tylko Ty.

...
4,87
autor: Ewcia

Samych szczęśliwych ...

Samych szczęśliwych dni
w życiu uśmiechu na twarzy
słonecznych promyków w pochmurne dni
Lata zimą i wiosny jesienią, to o czym
marzysz - by Twoje było, a czego pragniesz,
by się spełniło.

...
4,87
autor: nieznany

Z rana samegoprzesyłam buzia...

Z rana samego
przesyłam buziaczka słodkiego
i rozkosznego, i namiętnego,
i bardzo wyjątkowego.
Rozkoszuj się nim przez cały dzień,
niech na Twój uśmiech nie pada żaden cień.
Uśmiechaj się od ucha do ucha,
nawet gdyby do nosa wpadła Ci mucha.
Słone...

4,92
autor: nieznany

Dziś są Twoje urodziny ...

Dziś są Twoje urodziny ...
A Tobie tylko jedno w głowie
Więc Wszyscy wzniosą toast
I dla Ciebie zaśpiewają 100 Lat.

...
4,88
autor: nieznany

Za Twe Dziadku, dobre ...

Za Twe Dziadku, dobre czyny
zdrowia szczęścia, siły, chwały
dzisiaj Ci na imieniny
szczerze życzy wnuczek mały!

...
4,92
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe