Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dobre kobiety są lepsze niż dobrzy mężczyźni.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dobre kobiety są lepsze niż dobrzy mężczyźni.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,93, wyświetlono: 5110

Dobre kobiety są lepsze niż dobrzy mężczyźni. Złe kobiety są gorsze niż źli mężczyźni, a kobiety, które nie są sprzedajne, kosztują najwięcej.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Niech w Nowym Roku, ...

Niech w Nowym Roku, świat będzie dla Ciebie
pełen ciepła, radości i przyjaciół,
a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie
miłości i zrozumienia.

...
4,86
autor: nieznany

Bądź nadzieją mi w bezsensie,A w nie...

Bądź nadzieją mi w bezsensie,
A w nieszczęściu bądź mi szczęściem.
W zamian chcę Ci podarować
Tylko dwa magiczne słowa: Kocham Cię!...
4,88
autor: nieznany

Życzę Ci, abyś odnalazła:w ciszy...

Życzę Ci, abyś odnalazła:
w ciszy swoje myśli i marzenia,
w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia,
w otaczającym świecie radość istnienia,
w kolorach, smakach i zapachach
wielkość natchnienia,
a w...

4,77
autor: nieznany

We wszystkich mowach i w języku duszy...

We wszystkich mowach i w języku duszy
Nad wszystkie są dwa słowa,
Jak w kroplach rosy po suszy,
W nich skarb żywota się chowa.
Jak dwie perełki w oceanie życia,
Jak dwie gwiazdeczki na niebie,
Świecą nam do...

4,83
autor: J.I. Kraszewski

Hej Słoneczko, czy już ...

Hej Słoneczko, czy już wstałaś - daj mi jakiś znak!
Czy Ty myślisz dzisiaj o mnie, ja o Tobie tak!
Bardzo miło będzie dzisiaj, spotkać Ciebie znów -
już nie mogę się doczekać, Twoich słodkich słów!
Nie chcę kłamać więc napisze, że na buzi też dziś li...

4,93
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe