Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dobre kobiety są lepsze niż dobrzy mężczyźni.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dobre kobiety są lepsze niż dobrzy mężczyźni.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,93, wyświetlono: 5117

Dobre kobiety są lepsze niż dobrzy mężczyźni. Złe kobiety są gorsze niż źli mężczyźni, a kobiety, które nie są sprzedajne, kosztują najwięcej.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Niech Nowy Rok pozbawiony ...

Niech Nowy Rok pozbawiony będzie przykrości,
A składa się z sukcesów i samych radości!!!

...
4,92
autor: nieznany

Chociaż sztuczną szczękę ...

Chociaż sztuczną szczękę nosisz, to o lanie aż się prosisz :)

...
4,89
autor: nieznany

Dzisiaj Dzień Taty ! ...

Dzisiaj Dzień Taty ! Mojego Taty !
I wszystkich Ojców na świecie!
Niosę dla Taty z ogródka kwiaty...
Zarzucę Tacie na szyje cieple ręce...
Powiem do ucha : Tatku, posłuchaj...
Chce Cię uściskać...nic więcej.....
4,81
autor: nieznany

Wszystko co było Twoim ...

Wszystko co było Twoim marzeniem
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie uleci z cichym westchnieniem
lecz niech się spełni w całości!

...
4,83
autor: nieznany

Gdybym tak tylko mógł ...

Gdybym tak tylko mógł mieć znowu szansę bycia razem z Tobą,
to moje życie nabrało by znowu sensu.
 

...
4,82
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe