Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dobranoc... śpij spokojnie Ułóż się... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dobranoc... śpij spokojnie Ułóż się... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 7763

Dobranoc... śpij spokojnie
Ułóż się do snu by gwiazdy Ci
Oświetlały nocne myśli tak
Aby były szczęśliwe
I nikt nie zakłócił Ci pięknego snu




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Pomaleńku przez podwórze ...

Pomaleńku przez podwórze Idą dzieci kurze. W kropki, w ciapki, malowanki, bo to miały być pisanki... Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych.
 

...
4,87
autor: nieznany

Gdy obniża ci się krzywa, ...

Gdy obniża ci się krzywa, napij się dobrego piwa.
 

...
4,97
autor: nieznany

Dzisiaj Dzień Taty ! ...

Dzisiaj Dzień Taty ! Mojego Taty !
I wszystkich Ojców na świecie!
Niosę dla Taty z ogródka kwiaty...
Zarzucę Tacie na szyje cieple ręce...
Powiem do ucha : Tatku, posłuchaj...
Chce Cię uściskać...nic więcej.....
4,81
autor: nieznany

Wszystkie ziomki z Twojej ...

Wszystkie ziomki z Twojej paki i rodzinka ślą buziaki. A do tego wielką falą z życzeniami teksty walą - super życia, spoko zdrowia, fury, chaty, kasy mrowia. Niech frajerom lata gul, jesteś trendy, jazzy i cool.

...
4,85
autor: nieznany

Bardzo Cię lubię drogi ...

Bardzo Cię lubię drogi łobuzie,
masz więc i kochaj zawsze tę buzię :)
 

...
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe