Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Do kotleta - dobra seta. Po pół szklanki - do... - najlepsze życzenia

Najlepsze Do kotleta - dobra seta. Po pół szklanki - do... - najlepsze życzenia

ocena: 4,99, wyświetlono: 3560

Do kotleta - dobra seta.
Po pół szklanki - do kaszanki.
Pod golonkę i pieczywko
duża wódka, małe piwko.
Gdzie wędlina i pieczyste,
zawsze miejsce jest dla czystej.
Kto nie trzaśnie pod sałatkę,
ten obraża ojca, matkę
Jak przełknąłeś, to nalewaj,
żeby schab się nie pogniewał.
Nie zaszkodzi nawet zrazik,
gdy się czystą go odkazi.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Z serca płyną te życzenia:W datę ...

Z serca płyną te życzenia:
W datę Twego urodzenia
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Sto lat życia, moc radości!
Zdrowie wiecznie niech Ci służy,
Uśmiech stale miej na twarzy,
Niech się spełni, o czym zamarzysz!
Niech Ci towarzyszy zgoda
Wieczna, tak jak Twa uroda.
Dni w radości niech Ci płyną,
Z serca życzy Ci......
4,93
autor: nieznany

Wir wünschen Dir ein ...

Wir wünschen Dir ein frohes und gesundes Osterfest.
Verlebe ein paar schöne Tage bei Deinem Wolfgang
Herzlichen Gruß an alle und ein fröhliches Ostereiersuchen!

...
4,93
autor: nieznany

Ja wstawię się za TobąI z pod...

Ja wstawię się za Tobą
I z podniesioną głową
Dziękował będę, że
Pan dał mi właśnie Ciebie,
W radości i w potrzebie,
Na lepsze i na złe.

...
4,95
autor: nieznany

Literkę L sama postawię,Literkę U Tob...

Literkę L sama postawię,
Literkę U Tobie zostawię,
Literka B też może być,
Bez tego I nie mogę żyć,
Potem postawię Ę, a na końcu
ten piękny wyraz CIĘ!!!

...
4,88
autor: Darusia

Gdy śnieg na dworze, ...

Gdy śnieg na dworze, gdy świeci słońce,
Gdy ciemne niebo i gwiazd tysiące,
Gdy deszczyk stuka w okna domeczków,
Ja bardzo Ciebie kocham koteczku!
I zawsze kochać będę Cię szczerze,
A nikt już Ciebie mi nie odbierze!...
4,81
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe