Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,88, wyświetlono: 1615128
Literkę L sama postawię,
Literkę U Tobie zostawię,
Literka B też może być,
Bez tego I nie mogę żyć,
Potem postawię Ę, a na końcu
ten piękny wyraz CIĘ!!!
Niech ten radosny dzień
Na zawsze Twe troski odsunie w cień
I niech się śmieje do Ciebie świat,
Blaskiem szczęśliwych i długich lat!
W Dniu Twoich Imienin pragnę przesłać Ci życzenia
Więc Przyjmij je ode mnie choć za murów więzienia.
Życzę Ci dużo zdrowia,niech Ci serce blaskiem świeci
Niech z twarzy zniknie smutek a radość niech serce wznieci.
By miłość i dobroć Twoja,płonęła blaskiem jak znicze
Z całeg...
Z okazji Święta Dnia Strażaka, życzymy wszystkim Strażakom pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin. Aby Wasze święto odbywało się w spokoju i radości.
...
Dzień matki jest raz w roku,
Szczęśliwy i pełen uroku.
W tym dniu pragnę złożyć ci życzenia:
zdrowia,szczęścia i powodzenia.
Życzenia na Walentynki.