Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dlaczego o Tobie myślę ? Dlaczego o Tobie śnię... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dlaczego o Tobie myślę ? Dlaczego o Tobie śnię... - najlepsze życzenia

ocena: 4,93, wyświetlono: 4906

Dlaczego o Tobie myślę ?
Dlaczego o Tobie śnię ?
Przecież jesteś taka jak inne
A ja tak bardzo kocham Cię...


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Miłość jest wielkaLecz mija ...

Miłość jest wielka
Lecz mija jak mgła
Przyjaźń jest cicha
Lecz długo trwa.

...
4,88
autor: nieznany

Jeśli kochasz - to pocałuj,Jeśli zdrad...

Jeśli kochasz - to pocałuj,
Jeśli zdradzisz - spal, nie żałuj.

...
4,92
autor: nieznany

Dziś w Dniu Ślubu moi ...

Dziś w Dniu Ślubu moi mili
Życzę ciesząc się do łez
Byscie w swej miłości tkwili
Aż po swego życia kres.

Byście w zdrowiu, szczęściu byli
Razem dzieląc życia trudy
Aby Wasze wspólne życie
Nie zaznało nigdy nudy....
4,90
autor: nieznany

Easter´s here... so is the happy springtime...

Easter´s here... so is the happy springtime! Celebrate this beautiful season with all your dear ones. Reach out to your mom, dad, brother, sister, cousin, grandparents, aunt, uncle relatives with your warm Easter wishes


 
...
4,80
autor:

Gdy obniża ci się krzywa, ...

Gdy obniża ci się krzywa, napij się dobrego piwa.
 

...
4,97
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe