Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dlaczego o Tobie myślę ? Dlaczego o Tobie śnię... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dlaczego o Tobie myślę ? Dlaczego o Tobie śnię... - najlepsze życzenia

ocena: 4,93, wyświetlono: 4909

Dlaczego o Tobie myślę ?
Dlaczego o Tobie śnię ?
Przecież jesteś taka jak inne
A ja tak bardzo kocham Cię...


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Śmiej się dużo, ucz ...

Śmiej się dużo, ucz się mało,
na klasówkach ściągaj śmiało,
bądź mądrzejszy niż komputer,
szybszy niż japoński skuter.

...
4,88
autor: nieznany

Z okazji narodzin Waszego Maleństwa,
które napełniło Wasz dom radosnym gwarem i ruchem,
życzymy mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa,
a wszystkim Wam - odkrywania nowych uroków wspólnego życia.

...
5,02
autor: nieznany

W dzień Święta Wielkanocnego ...

W dzień Święta Wielkanocnego życzymy jaja smacznego, świąt pogodnych i radosnych oraz tchnienia wiosny.
 

...
4,85
autor: nieznany

Znasz bajkę o 5 misiach?1.Rozbierz misie...

Znasz bajkę o 5 misiach?
1.Rozbierz misie
2.Połóż misie
3.Oddaj misie
4.Ubierz misie
5.Wynoś misie

...
4,89
autor: nieznany

Niech Ci się spełnią ...

Niech Ci się spełnią pragnienia,
niech słonko zawsze Ci świeci,
przyjmij te skromne życzenia,
od kochających cię rodziców.

...
4,86
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe