Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,89, wyświetlono: 8888
Dużo szczęścia i radości,
uśmiechu i wytrwałości
i samych przyjemnych dni w przyszłości.
Jezu Najsłodszy, Ojcze i Panie dziś moje pierwsze z Tobą spotkanie. Przyjmij w ofierze me serce małe, by Cię kochało przez życie całe.
...
Marzeń o które warto walczyć.
Radości, którymi warto się dzielić,
przyjaciół z którymi warto być
i nadziei bez której nie da się żyć.
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2011
oby nie był gorszy od minionego
ale decydowanie lepszy
w sprawach finansowych i zawodowych
Życzy...
Kiedy rano wstaję po nocy samotnej, sny obecne w Ciebie jak czarpryskają, jednak myślami jestem wciąż przy Tobie. Niecierpliwie czekamna chwilę, by znów ujrzeć Cię. A kiedy już staniemy twarzą w twarz,serce mocniej zacznie mi bić, znów będę czuła bliskość Twą, której takpragnę z w...
Nie chodź różnymi drogami,
Ale zawsze swoją drogą.
Czarę szczęścia wciąż dziel z nami,
A cierpienia oddaj wrogom.
Unikaj fałszu, nie znaj zazdrości.
Nie kochaj tego, kto nie wart miłości.
Nikomu serca nie oddaj w ofierze -
Z wyjątkiem tego, kto kocha Cię szczerz...
__¶______(¯`v´¯)__¶¶
__¶¶¶__(¯`(●)´¯)__(¯`v´¯)___¶
__¶¶¶¶¶¶(_.^._)__(¯`(●)´¯)_¶¶
_¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_¶____(_.^._)...
Życzenia na Walentynki.