Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Czy jem śniadanie, czy jem kolacje, czy jest rok szkolny,... - najlepsze życzenia

Najlepsze Czy jem śniadanie, czy jem kolacje, czy jest rok szkolny,... - najlepsze życzenia

ocena: 4,97, wyświetlono: 20096

Czy jem śniadanie, czy jem kolacje, czy jest rok szkolny, czy są wakacje myślę o tobie zawsze i wszędzie, bo wiem, ze razem dobrze nam będzie!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Niechaj dziadzio z babciunią ...

Niechaj dziadzio z babciunią tak nam długo żyją,
póki komar i mucha morza nie wypiją.
A ty mucho, ty komarze, pijcie wodę powoli,
niech się dziadzio z babcią nażyją do woli.

...
4,90
autor: nieznany

Z bukietem róż nie mogę ...

Z bukietem róż nie mogę przyjść
by złożyć Ci życzenia
Lecz w słowach Tych myśli
niech się spełnią Twe marzenia
Dużo sukcesów oraz radości
Dużo uśmiechów i spełnienia marzeń
moc słodyczy w Dniu Kobiet, życzy Ci.....
4,94
autor: nieznany

Do cywila jeszcze długoa REZER...

Do cywila jeszcze długo
a REZERWA to marzenie
ja tymczasem ci przesyłam
widokówkę z pozdrowieniem!

...
4,88
autor: nieznany

Jeśli czujesz sie czasem ...

Jeśli czujesz sie czasem mały, smutny, bezużyteczny i w depresji, topomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskimplemnikiem w grupie!

...
4,82
autor: nieznany

Z okazji Święta Dnia ...

Z okazji Święta Dnia Strażaka, życzymy wszystkim Strażakom pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin. Aby Wasze święto odbywało się w spokoju i radości.

...
4,93
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe