Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Czy jem śniadanie, czy jem kolacje, czy jest rok szkolny,... - najlepsze życzenia

Najlepsze Czy jem śniadanie, czy jem kolacje, czy jest rok szkolny,... - najlepsze życzenia

ocena: 4,97, wyświetlono: 20095

Czy jem śniadanie, czy jem kolacje, czy jest rok szkolny, czy są wakacje myślę o tobie zawsze i wszędzie, bo wiem, ze razem dobrze nam będzie!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Życzę Ci abyś odnalazła: ...

Życzę Ci abyś odnalazła:
w ciszy swoje myśli i marzenia,
w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia,
w otaczającym świecie radość istnienia,
w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia,
a w sobie miłość.

...
4,87
autor: nieznany

Na nadchodzące, radosne ...

Na nadchodzące, radosne Święta
i zbliżający się Nowy Rok,
niechaj Chrystusa siła niepojęta,
rozjaśni każdy życia mrok.
 

...
4,88
autor: nieznany

Babciu, babciu, czy ...

Babciu, babciu, czy to Ty?
Coś na Twojej głowie lśni.
To korona! Słowo daje!
Przecież znam korony z bajek.

...
4,89
autor: nieznany

Serdeczne życzenia wielu ...

Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji Świąt BożegoNarodzenia, wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego NowegoRoku życzy...
 

...
4,93
autor: nieznany

Są chwile w życiu,które krótk...

Są chwile w życiu,
które krótko trwają,
czas mija i one mijają,
są osoby raz poznane,
ale nigdy nie zapomniane.

...
4,85
autor: Karola94
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe