Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Czy jem śniadanie, czy jem kolacje, czy jest rok szkolny,... - najlepsze życzenia

Najlepsze Czy jem śniadanie, czy jem kolacje, czy jest rok szkolny,... - najlepsze życzenia

ocena: 4,97, wyświetlono: 20094

Czy jem śniadanie, czy jem kolacje, czy jest rok szkolny, czy są wakacje myślę o tobie zawsze i wszędzie, bo wiem, ze razem dobrze nam będzie!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Aby przy świątecznym ...

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.

...
4,88
autor: nieznany

Ty i ja spośród tysięcyMocno trzym...

Ty i ja spośród tysięcy
Mocno trzymamy się za ręce.
Niezwykły dzień, doniosła chwila
I szept nieśmiały : miły... miła....
Odtąd już razem zawsze i wszędzie
Tak miało być i tak niech będzie.

...
4,95
autor: nieznany

Z okazji imienien, życzę ...

Z okazji imienien, życzę Ci tego,
co się szczęściem zowie,
wszystkiego najlepszego,
o czym głowa pomyśli,
a czego dusza zapragnie,
krótko mówiąc - wszystkiego po trosze!...
4,80
autor: nieznany

Wir wünschen Dir ein frohes und gesundes Osterfest....

Wir wünschen Dir ein frohes und gesundes Osterfest.
Verlebe ein paar schöne Tage bei Deinem Wolfgang
Herzlichen Gruß an alle und ein fröhliches Ostereiersuchen!

4,82
autor:

UWAGA!!!Policja poszu...

UWAGA!!!
Policja poszukuje osoby pięknej,
inteligentnej i nieprzeciętnej w łóżku!
Ty nie masz sie czym martwić,
ale gdzie ja sie schowam!

...
4,81
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe