Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Czekam już chyba wiek, aby wreszczie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Czekam już chyba wiek, aby wreszczie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,93, wyświetlono: 17899

Czekam już chyba wiek,
aby wreszczie ujrzeć Cię,
abyś wział mnie w swe ramiona
i wyszeptał KOCHAM CIĘ!!!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Jak marzeń tysiące,Jak kwiat...

Jak marzeń tysiące,
Jak kwiatów tysiące,
Jak motyli tysiące
Tak ja Ci składam życzenia gorące!

...
4,86
autor: nieznany

Wir wünschen Dir ein frohes und gesundes Osterfest....

Wir wünschen Dir ein frohes und gesundes Osterfest.
Verlebe ein paar schöne Tage bei Deinem Wolfgang
Herzlichen Gruß an alle und ein fröhliches Ostereiersuchen!

4,82
autor:

Ile godzin bije czas,ile liści...

Ile godzin bije czas,
ile liści sypie las,
tyle szczęścia i słodyczy
w dniu imieninin Tobie życzę....
4,85
autor: nieznany

Dzień tak pięknego święta ...

Dzień tak pięknego święta nadchodzi
Ten dzień to dzień Matki.
Matka to tak piękne słowo,
aż w sercu robi się ciepło i wesoło.
Matka, która z nas rację ma,
Matka, która kołysała nas co dnia,
Matka, która każde problemy nasze zna.
I dobrą radą nas zawsze poczęstuje.
Strzeże od zła, przytuli
i bajkę opowie na dobr...

4,87
autor: nieznany

Zdziwisz się kto? Zdziwisz ...

Zdziwisz się kto? Zdziwisz się jak?
A pozdrowienia lecą jak ptak.
Pomyślisz sobie - to niemożliwe!
A my Ci ręczymy, że jednak prawdziwe.
Nasze uśmiechy skrzydła dostały,
I w ............ (miasto) już z...

4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe