Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Czekam już chyba wiek, aby wreszczie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Czekam już chyba wiek, aby wreszczie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,93, wyświetlono: 17895

Czekam już chyba wiek,
aby wreszczie ujrzeć Cię,
abyś wział mnie w swe ramiona
i wyszeptał KOCHAM CIĘ!!!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Róże są piękne, bo kwiaty ...

Róże są piękne, bo kwiaty mają,
Lecz są nietrwałe bo, przekwitają.
A Wasza miłość niech się rozwija,
Niech trwa na wieki i nie przemija.

...
4,87
autor: nieznany

Jest w życiu jeden świat,który należ...

Jest w życiu jeden świat,
który należy szanować.
To chwile młodych lat.
Których nie można zmarnować.

...
4,81
autor: nieznany

Z okazji urodzin życzę Tobie...

Z okazji urodzin życzę Tobie samych tylko szczęśliwych dni w życiu! Niech łzy smutku nigdy nie spływają po Twoich policzkach, a radość niech przepełnia całe Twe serce! Życzę Tobie dużo zdrowia, radości, uśmiechu, pogody ducha, miłości najbliższych, wspaniałych przyjaciół, spełnienia najskrytszych marzeń... serce! Życzę Tobie dużo zdrowia, radości, uśmiechu, pogody ducha, miłości najbliższych, wspaniałych przyjaciół, s...

4,79
autor: Adrian

Przepraszam za wszystko, ...

Przepraszam za wszystko, co w życiu złe
Przepraszam też za to ze płakać mi się chce
Przepraszam za krzywdy Tobie wyrządzone
Przepraszam za prawdziwą miłość nieujawnioną w porę
Przepraszam Cię tak mocno jak mocno tylko potrafię
Lecz kochać już na wieki Cię będę, bo inaczej żyć nie umiem.
 

...
4,89
autor: nieznany

Tobie, mój kochany dziadku, ...

Tobie, mój kochany dziadku,
życzę szczęścia i dostatku.
Uśmiechaj się zawsze bo kocham Cię szczerze
w domu, w kinie i na spacerze.

...
4,87
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe