Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Czekam już chyba wiek, aby wreszczie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Czekam już chyba wiek, aby wreszczie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,93, wyświetlono: 17905

Czekam już chyba wiek,
aby wreszczie ujrzeć Cię,
abyś wział mnie w swe ramiona
i wyszeptał KOCHAM CIĘ!!!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Na tę Wielkanoc życzę ...

Na tę Wielkanoc życzę Wam ciepła domowego, miłości bliźniego, placka wybornego i spokoju świętego.
 
 

...
4,85
autor: nieznany

Babciu droga! Szczerze Cię m...

Babciu droga!
Szczerze Cię miłuję,
dlatego pozwól, że Cię ucałuję,
a te tkliwe uściśnięcia
niechaj zastąpią życzenia.

...
4,94
autor: nieznany

Z okazji imienien, życzę ...

Z okazji imienien, życzę Ci tego,
co się szczęściem zowie,
wszystkiego najlepszego,
o czym głowa pomyśli,
a czego dusza zapragnie,
krótko mówiąc - wszystkiego po trosze!...
4,80
autor: nieznany

Niech radość i pokój ...

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy wszystkim przezcały Nowy Rok. Życzymy, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania,spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe i społeczne oraz by przyniósłwiele satysfakcji z własnych dokonań.

...
4,87
autor: nieznany

Easter is the time to engage yourself in whole...

Easter is the time to engage yourself in whole lotta merry-making. It´s also the time to express to your beloved how much you love her. So reach out to your sweetheart with your loving Easter wishes.



...
4,90
autor:
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe