Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Czekam chyba już wiek cały, Aby wreszcie ujrzeć... - najlepsze życzenia

Najlepsze Czekam chyba już wiek cały, Aby wreszcie ujrzeć... - najlepsze życzenia

ocena: 4,87, wyświetlono: 3197

Czekam chyba już wiek cały,
Aby wreszcie ujrzeć Cię.
Móc Cię wreszcie wziąć w ramiona
I powiedzieć "Kocham Cię".


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Kiedy nie ma Ciebie,Smutno płyni...

Kiedy nie ma Ciebie,
Smutno płynie czas.
Nie ma gwiazd na niebie,
Nawet księżyc zgasł,
Ciągle pada deszcz,
Wolniej krąży ziemia,
Płaczą gałęzie drzew.
Kiedy Ciebie nie ma,
Smutek pada cieniem
Na pola i lasy.
Kiedy nie ma Cie...

4,85
autor: nieznany

Przychodzimy dziś do ...

Przychodzimy dziś do Ciebie Dziadziu ukochany
by Ci złożyć w dniu imienin to, co posiadamy.
Serca nasze i myśl szczerą Tobie poświęconą
przyjmij dar ten który składa Twoich wnuków grono.

...
4,93
autor: nieznany

Pozdrowienia od żołnierza,który ciągl...

Pozdrowienia od żołnierza,
który ciągle czas odmierza,
Twoje listy to zaleta
żołnierz tęskni i pamięta!

...
4,92
autor: nieznany

Jak marzeń tysiące,Jak kwiat...

Jak marzeń tysiące,
Jak kwiatów tysiące,
Jak motyli tysiące
Tak ja Ci składam życzenia gorące!

...
4,86
autor: nieznany

Ty dziadziuniu dobrze ...

Ty dziadziuniu dobrze wiesz, czego wnuk ci życzy:
zdrowia, skarbów jakich chcesz, szczęścia i słodyczy.
Niechaj dziadzio mój jedyny żyje długo i przyjemnie,
niech mu w szczęściu mkną godziny i niech ma pociechę ze mnie.

...
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe