Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Czekam chyba już wiek cały, Aby wreszcie ujrzeć... - najlepsze życzenia

Najlepsze Czekam chyba już wiek cały, Aby wreszcie ujrzeć... - najlepsze życzenia

ocena: 4,87, wyświetlono: 3192

Czekam chyba już wiek cały,
Aby wreszcie ujrzeć Cię.
Móc Cię wreszcie wziąć w ramiona
I powiedzieć "Kocham Cię".


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Szczęśliwej podróży ...

Szczęśliwej podróży do kolejnych Jubileuszy!
Niech dobry los się kłania w pas ...
Sto lat, sto lat jeszcze raz!

...
4,92
autor: nieznany

Stary rok odchodzi wielkimi ...

Stary rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za nami. Nowy niech Ci przyniesie dużo zdrowia, wiele radości a przede wszystkim szczęście w miłości. Szczęśliwego Nowego Roku!
 
 

...
4,93
autor: nieznany

Dziś mamy dzień mamy ...

Dziś mamy dzień mamy
my nasze mamy kochamy
jeśli na dzień mamy
te laurkę damy
to pięknie wyznamy
że mamę kochamy!

...
4,87
autor: nieznany

Bardzo Cię lubię drogi ...

Bardzo Cię lubię drogi łobuzie,
masz więc i kochaj zawsze tę buzię :)
 

...
4,90
autor: nieznany

Twarz Twoja niech będzie ...

Twarz Twoja niech będzie zawsze uśmiechnięta...
W życiu dużo radości, uśmiechów tysiące,
nigdy, nigdy chmur...a jedynie słońce!
I jeszcze jednego: ciepłej miłości, tej jednej, jedynej, wyśnionej...
Niech Ci się w życiu na...
4,99
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe