Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Choć w te Święta się nie ujrzymy wszystkiego dobrego... - najlepsze życzenia

Najlepsze Choć w te Święta się nie ujrzymy wszystkiego dobrego... - najlepsze życzenia

ocena: 4,81, wyświetlono: 6207

Choć w te Święta się nie ujrzymy wszystkiego dobrego szczerze życzymy: zdrowia, szczęścia i radości, stołu sutego i wspaniałych gości.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Jest w roku taki dzień,W który...

Jest w roku taki dzień,
W którym smutki idą w cień,
Więc z okazji tego dnia
Posłuchaj co Ci życzę ja:
Dużo zdrowia i radości,
Szczęścia w życiu i miłości,
Moc najpiękniejszych wrażeń
I spełnienia wszystkich marzeń.

...
4,99
autor: nieznany

Mamy elektryczność, radia...

Mamy elektryczność,
radia
słuchać możesz.
Gna pociągów tysiąc,
okręt mknie przez morze,
przemysł się rozwija
w hutach i fabrykach.
Czyjej pracy zawdzięczając?
No pewnie górnika!
Pali się pod blachą,
kot na piecu mruczy,
mama fartuch szyje,
starszy brat się uczy.
Węgiel płonie jasno,
ciepłem mnie przenika.
Z czyjej pracy k...

4,98
autor:

Dzisiaj Dzień Taty ! ...

Dzisiaj Dzień Taty ! Mojego Taty !
I wszystkich Ojców na świecie!
Niosę dla Taty z ogródka kwiaty...
Zarzucę Tacie na szyje cieple ręce...
Powiem do ucha : Tatku, posłuchaj...
Chce Cię uściskać...nic więcej.....
4,81
autor: nieznany

Zawsze zielonego światła, ...

Zawsze zielonego światła, ćwierkającego ptaka za oknem, słońca mimo wielu przysłaniających go chmur, optymizmu...

...
4,91
autor: nieznany

Witaj złotko, skończyłeś ...

Witaj złotko, skończyłeś spać słodko?
Wypij kawę w swoim kubku, abyś nie miał dzisiaj smutków.
Pamiętaj o uśmiechu na swej twarzy - taki widok Twój mi się marzy.
Obyś nie miał dziś ochoty na najmniejsze nawet tęsknoty.

...
4,91
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe