Najlepsze Choć jesteś daleko ode mnie, choć życie jest... - najlepsze życzenia
ocena: 4,87, wyświetlono: 2653
Choć jesteś daleko ode mnie,
choć życie jest smutne i złe..
Wiedz, że ktoś potajemnie
gorące życzenia Ci śle!
Inne życzenia
Dziś juz czytam i piszę ...
Dziś juz czytam i piszę
i rachuję gładko...
Jakże ja Ci za wszystko
podziękuję Tato.
To Ci obiecuję:
czy w domu, czy w szkole,
zawsze i wszędzie
dziecko Twe Tatusiu grzeczne
i skromne będzie....
Dla górnika słonecznik ...
Dla górnika słonecznik koniecznie!
Niech pod ziemią mu będzie słoneczniej.
Kiedy w czarny węgiel się wwierca,
w bardzo czarnym, podziemnym chodniku
- niech słonecznik mu świeci od serca
...
Dwie róże w wazonie ...
Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą,
A Ust jest rozmową między mną a Tobą.
Więc dla dalszej miłej naszej znajomości
Wysyłam w Walentynki ten symbol miłości....
'Jest jeszcze taka miłość,ślepa, bo wi...
'Jest jeszcze taka miłość,
ślepa, bo widoczna,
jak szcęśliwe nieszczęście,
pół radość, pół rozpacz,
ile to trzeba wierzyć,
milczeć, cierpieć, nie pytać,
skakać jak osioł do skrzynki pocztowej
by dostać nic
za wszystko'
4,78
autor: ks. Jan Twardowski
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe