Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Chciałabym być jedynie z Tobą reszta nie ma... - najlepsze życzenia

Najlepsze Chciałabym być jedynie z Tobą reszta nie ma... - najlepsze życzenia

ocena: 4,82, wyświetlono: 3880

Chciałabym być jedynie z Tobą
reszta nie ma znaczenia
oddałabym życie bez zastanowienia
Oddaję Ci mą duszę a z nią
Miłość bez granic
będę Cię zawsze Kochać
i nie zmienię zdania za nic
to uczucie ze mnie płonie
i nigdy nie przestanie
na zawsze w moim sercu
tylko Ty Kochanie.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Świerszcz swój koncert ...

Świerszcz swój koncert zakończył.
Króliczek pracą się zmęczył.
Nawet rybki w wodzie poszły spać.
A ja na dobranoc chcę ci buzi dać....
4,90
autor: nieznany

Mała Kruszynko! Z okazji ...

Mała Kruszynko! Z okazji Twego przyjścia na świat życzymy Ci, abyś każdą wylaną łezkę odpłaciła rodzicom tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto.

...
4,95
autor: nieznany

Kocham każde twe spojrzenieKocham każdy...

Kocham każde twe spojrzenie
Kocham każdy uśmiech Twój
Żadnych skarbów ja nie pragnę
tylko żebyś został mój!

...
4,85
autor: nieznany

Mamy elektryczność, radia...

Mamy elektryczność,
radia
słuchać możesz.
Gna pociągów tysiąc,
okręt mknie przez morze,
przemysł się rozwija
w hutach i fabrykach.
Czyjej pracy zawdzięczając?
No pewnie górnika!
Pali się pod blachą,
kot na piecu mruczy,
mama fartuch szyje,
starszy brat się uczy.
...

4,98
autor:

Daję Ci wszystko,Daję Ci si...

Daję Ci wszystko,
Daję Ci siebie,
Pragnę to samo
Dostać od Ciebie....
4,86
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe