Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Bóg jest dobry! Przyszedł na świat... - najlepsze życzenia

Najlepsze Bóg jest dobry! Przyszedł na świat... - najlepsze życzenia

ocena: 4,84, wyświetlono: 10395

Bóg jest dobry!
Przyszedł na świat w Dzieciątku Jezus,
By mnie sobą nie speszyć,
by mnie rozbroić miłością....
Głębokiej radości
i odważnego przyjęcia Jezusa Chrystusa,
Do siebie - na dziś, na jutro,...
na cały Nowy Rok!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dzień tak pięknego święta ...

Dzień tak pięknego święta nadchodzi
Ten dzień to dzień Matki.
Matka to tak piękne słowo,
aż w sercu robi się ciepło i wesoło.
Matka, która z nas rację ma,
Matka, która kołysała nas co dnia,
Matka, która każde problemy nasze zna.

4,87
autor: nieznany

Chcę tylko jednego: żyć ...

Chcę tylko jednego:
żyć na tyle długo, by odwdzięczyć się jakoś
za Twą niezasłużoną i przeogromną wielkoduszność....
4,84
autor: nieznany

Telefony komórkowe są ...

Telefony komórkowe są lepsze niż mężczyźni,
ponieważ jak im coś nie pasuje,
nie chowają swoich antenek.

...
4,89
autor: nieznany

Z okazji jakże ważnego ...

Z okazji jakże ważnego święta,
chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia...
By czasu starczyło na wszystko,
aby w sukcesy obrodziło,
a to co dobre na lepsze się zmieniło...

...
4,95
autor: nieznany

Piękne twe oczka włoski ...

Piękne twe oczka włoski ciemny blond są jak piękno morza, które nigdy nie
ubywa. Twe piękne ciało i słodkie pocałunki są wszędzie przy mnie dlatego tak
mocno kocham Cię.
 

...
4,95
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe