Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Bo czym bez ciebie jest lato wspaniałe? Gdy ciebie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Bo czym bez ciebie jest lato wspaniałe? Gdy ciebie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 3302

Bo czym bez ciebie jest lato wspaniałe?
Gdy ciebie nie ma, nawet ptaki milkną
Lub taki smutek rozbrzmiewa w ich śpiewie,
Że, drżąc przed zimą, liść blednie na drzewie.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Miodu w dzbanuszku,miłości w ser...

Miodu w dzbanuszku,
miłości w serduszku,
karpi bez ości,
wiele radości,
mnóstwa blasku,
w opłatkach trzasku,
bliskich u boku w
NOWYM ROKU

...
4,90
autor: nieznany

W dniu Twojego świętaŻyczę Ci z ...

W dniu Twojego święta
Życzę Ci z całego serca zdrowia,
szczęścia i pomyślności.
Niech los, co ma najlepszego,
ściele Ci pod nogi
I niech Cię otacza radość,
a omija smutek
Tego wszystkiego życzy Ci...

...
4,92
autor: nieznany

W dzień dzisiejszy chłopaku ...

W dzień dzisiejszy chłopaku miły,
niech Ci płyną życia chwile,
z duszy, z serca, z całej siły.
Więcej czuję - życzę tyle.

...
4,87
autor: nieznany

Dziś Twojego święta ...

Dziś Twojego święta pora, Już od rana wielki ruch, Stań przed lustrem, wciągnij brzuch! Jeśli nie chcesz się stresować, Musisz ostro zabalować!

...
4,91
autor: nieznany

Bądź bardzo mądra, bądź ...

Bądź bardzo mądra, bądź bardzo miła,
bądź zawsze szczera,
miej wszystkie miłe zalety,
niech z Ciebie nadal będzie
Mój Ideał kobiety.

...
4,93
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe