Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,90, wyświetlono: 5622
Bardzo Cię lubię drogi łobuzie,
masz więc i kochaj zawsze tę buzię :)
Jeśli chcesz bym z Tobą był, wiedz że piwo będę pił.
Jak ptak śpiewający o mgły błękicie,
jak kwiat, w którym nagle budzi się życie,
jak złote marzenie co nie chce się spełnić,
jak kolorowanka, którą trzeba zapełnić,
jak różowy pokoik, kt...
Śmiej się dużo, ucz się mało,
na klasówkach ściągaj śmiało,
bądź mądrzejszy niż komputer,
szybszy niż japoński skuter.
Kiedy w życiu ciężko Ci będzie,
niech moje zdjęcie towarzyszy Ci wszędzie.
Niych wom szychta je wesoło,
niych niy poci się wom czoło,
niych tworz wasza ni bydzie brudno,
niych praca
ni bydzie trudno,
niych zarobków bydzie wiele,
w dni robocze i niedziele.
Życzenia na Walentynki.