Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Bardzo Cię lubię drogi łobuzie, masz... - najlepsze życzenia

Najlepsze Bardzo Cię lubię drogi łobuzie, masz... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 5635

Bardzo Cię lubię drogi łobuzie,
masz więc i kochaj zawsze tę buzię :)
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

W maleńkiej obrączce ...

W maleńkiej obrączce uczuć cały świat
miłość, obowiązek i wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka a znaczy tak wiele,
na całe życie włożona w kościele. ...
4,89
autor: nieznany

Pogody ducha, zdrowia ...

Pogody ducha, zdrowia i radości
oraz wszelkiego dobra
z okazji Świąt Wielkanocnych
życzą...

...
4,84
autor: nieznany

Wódka jest bogiem, a ...

Wódka jest bogiem, a fajka nałogiem,
życie zabawą a sex podstawą.
Wódkę wypiłem, kasę przepiłem,
kac mnie jebie, a co u Ciebie?

...
4,83
autor: nieznany

Najwspanialsza! Najmądrzejsza! ...

Najwspanialsza! Najmądrzejsza!
Najukochańsza Babciu!
Z okazji Twojego święta stu lat radosnego życia
W gronie kochających Cię dzieci
i wnuków życzy......
4,90
autor: nieznany

Najserdeczniejsze życzenia ...

Najserdeczniejsze życzenia mojemu kochanemu mężczyźnie szczęścia,zdrowia, miłości, radości. Pogody ducha, jak najwięcej sukcesów w życiui spełnienia wszystkich marzeń.

...
4,99
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe