Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Bardzo Cię lubię drogi łobuzie, masz... - najlepsze życzenia

Najlepsze Bardzo Cię lubię drogi łobuzie, masz... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 5613

Bardzo Cię lubię drogi łobuzie,
masz więc i kochaj zawsze tę buzię :)
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Milczenie jest złotem, ...

Milczenie jest złotem, niech więc mówią kwiaty:
"każde mądre dziecko słucha swego Taty".

...
4,84
autor: nieznany

Życzę Ci aby każdego ...

Życzę Ci aby każdego dnia
potkało Cię coś zaskakującego. Powinno to być coś, co wprawi Cię
w zadumę. Nie tylko wielkie sprawy wywołują zdumienie i zachwyt, najczęściej wystarczą małe,
powszednie rzeczy i wydarzenia:
taniec motyla, rozkwitający pączek, śpiew słowika nad polami.

...
4,83
autor: nieznany

Błędów w życiu popełniłam ...

Błędów w życiu popełniłam wiele,
Rany są w sercu., nie na ciele.
Gdybym mogła cofnąć czas,
Lepiej by było wśród Nas.
Na Twą miłość nie zasługuje,
Między Nami wszystko psuje.
Zostawić możesz teraz mnie,
Bo skrzywdziłam bardzo Cie.
O niczym wtedy nie wiedziałeś,
Bo za bardzo mnie kochałeś.
Ukrywałam to przed Tobą,
Byś...

4,84
autor: nieznany

29 listopada to wieczór ...

29 listopada to wieczór pełen nadziei i niespełnionych marzeń. Tylko wtedy wszystkie wróżby są najpewniejsze, więc dobrej zabawy przy andrzejkowych wróżbach.

...
4,91
autor: nieznany

Zawsze Dziadziuś o wnukitroszczy się, ...

Zawsze Dziadziuś o wnuki
troszczy się, pamięta...
Toż Mu szczęścia i zdrowia
dziś życzą wnuczęta...

...
4,92
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe