Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. ›
  3. Życzenia
  4. ›
  5. Bardzo Cię lubię drogi łobuzie, masz... - najlepsze życzenia

Najlepsze Bardzo Cię lubię drogi łobuzie, masz... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 5631

Bardzo Cię lubię drogi łobuzie,
masz więc i kochaj zawsze tę buzię :)
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Pacierza i wódki nigdy ...

Pacierza i wódki nigdy nie odmawiam.
 

...
4,92
autor: nieznany

Czy jesteś mały,lub bardz...

Czy jesteś mały,
lub bardzo duży
nigdy nie zapominaj o tym,
że rodzina i bliscy są najważniejsi
i Jezusek nasz malutki
leży tam w stajence
i marznie bo nie było dla niego miejsca.
 

...
4,84
autor: nieznany

Z okazji imienin życzę ...

Z okazji imienin życzę Ci,
aby jedynymi łzami,
które pojawiÄ… siÄ™ w Twoich oczach
były kryształowe łzy szczęścia,
aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy
nie zakryły ciężkie chmury smutku,
aby pÅ‚atki róż wyÅ›cielaÅ‚y drogÄ™ Twego przeznaczenia,
a szczęście, zdrowie, radość i miłość
były przeznaczeniem Twych dni.

...
4,97
autor: nieznany

Urodziny dzień radosny,Pełen kwiat...

Urodziny dzień radosny,
PeÅ‚en kwiatów zapach wiosny.
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdÄ… smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choÄ...

4,91
autor: nieznany

Było piękno było miło, Lecz...

Było piękno było miło,
Lecz nas wojsko rozłączyło.
Do jednostki przyjechałem,
A o Tobie wciąż myślałem.
...
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe