Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Bardzo Cię lubię drogi łobuzie, masz... - najlepsze życzenia

Najlepsze Bardzo Cię lubię drogi łobuzie, masz... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 5632

Bardzo Cię lubię drogi łobuzie,
masz więc i kochaj zawsze tę buzię :)
 




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dziadziuś, Dziadziuś ...

Dziadziuś, Dziadziuś na Twoim wąsie
od ucha do ucha kołysze się uśmiech,
idąc z Tobą czuję jak rosnę
z każdym krokiem w niebieskich trampkach.
Kochany mój wielkoludzie,
czarodzieju o oczach niebieskich,
gdy wrócimy do domu na obiad,
Twoją szy...

4,98
autor: nieznany

Tobie który wypełniłeś ...

Tobie który wypełniłeś dom,
swym płaczem i radosnym gwarem
życzę beztroskiego i zdrowego dzieciństwa.
Aby każda łza, która po Twym policzku spłynie była łzą szczęścia,
a uśmiech Twój zjednywał wszystkie wokół serca.
W tak ważnym dniu, życzy Ci - Matka Chrzestna.

...
4,95
autor: nieznany

Imieniny - dzień radosny,Pełen kwiat...

Imieniny - dzień radosny,
Pełen kwiatów, zapach wiosny,
Wszyscy złożyć chcą życzenia
Zdrowia, szczęścia, powodzenia.
Niech Ci słońce zawsze świeci
I niech czas radośnie leci!
Niech odejdą smutki, złości
I powróci czas radości!
Te życzenia, choć z daleka,
Płyną jak wzburzona rzeka
I choć s...
4,87
autor: nieznany

Z racji Dnia Studenta ...

Z racji Dnia Studenta życzę Ci radości życia,
pełnego szkła, sutozastawionego stołu,
zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu,
dużowolnego czasu oraz samych piątek!

...
4,99
autor: nieznany

Dziś masz 18 lat!Śmiało teraz...

Dziś masz 18 lat!
Śmiało teraz ruszaj w świat,
śmiało żyj i chciej najwięcej,
trzymaj szczęście swe za ręce!

...
4,84
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe