Najlepsze Bardzo Cię lubię drogi łobuzie, masz... - najlepsze życzenia
ocena: 4,90, wyświetlono: 5619
Bardzo Cię lubię drogi łobuzie,
masz więc i kochaj zawsze tę buzię :)
Inne życzenia
Gdy pierwsza gwiazdka ...
Gdy pierwsza gwiazdka na niebo wyleci,
Gdy Mikołaj wsunie się do komina,
Pamiętaj, że jest na świecie ktoś,
kto nigdy o Tobie nie zapomina.
...
Wiele gwiazdek jest ...
Wiele gwiazdek jest nocą na niebie,
Tyle samo najlepszych życzeń śle właśnie do Ciebie,
Dużo zdrówka, szczęścia i radości,
Niech Twój śliczny usmiech na buzi zawsze gości,
By było coraz mniej złości, a więcej pięknej miłości,
Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,
Tych dużych i tych małych, tego Ci życzę......
Dużo zdrowia i uśmiechów, ...
Dużo zdrowia i uśmiechów,
pisków, wrzasków i zabawy moc
Sporo radości z tupotu malutkich nóżek
Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu,
ząbka, słowa i kroku
porozrzucanych wszędzie klocków,
przytulenia okrągłej g...
Z serca płyną te życzenia:W datę ...
Z serca płyną te życzenia:
W datę Twego urodzenia
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Sto lat życia, moc radości!
Zdrowie wiecznie niech Ci służy,
Uśmiech stale miej na twarzy,
Niech się spełni, o czym zamarzysz!
Niech Ci towarzyszy zgoda
Niech gwiazdy jasno ...
Niech gwiazdy jasno Ci świecą,
Niech życie wolno lecz wesoło Ci leci,
Niech zdrowie trzyma Cię na wieki!...
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe