Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Bądź nadzieją mi w bezsensie, A w... - najlepsze życzenia

Najlepsze Bądź nadzieją mi w bezsensie, A w... - najlepsze życzenia

ocena: 4,82, wyświetlono: 13856

Bądź nadzieją mi w bezsensie,
A w nieszczęściu bądź mi szczęściem.
W zamian chcę Ci podarować
Tylko dwa magiczne słowa: kocham Cię!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Gorące jak słońce i ...

Gorące jak słońce i szybkie jak wiatr,
pozdrowionka znad morza przesyłam Ci ja!

...
4,89
autor: nieznany

♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸b...

♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥♥¸.•*´¨`*•.¸♥
♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸&he...

4,47
autor: nieznany

Gdyby marzenia rosły ...

Gdyby marzenia rosły w ogrodach,
a mamy były kwiatami
Ty mamo byłabyś kwiatem
z ogrodu moich marzeń...

...
4,90
autor: nieznany

Z okazji narodzin waszej ...

Z okazji narodzin waszej córeczki,
która swoim przyjściem na świat
uradowała tak wiele osób,
życzymy Wam, aby rosła duża,
silna i zdrowa, i żeby była dla Was
źródłem nieustającej radości.

...
4,98
autor: nieznany

Od mrugnięć słonecznych ...

Od mrugnięć słonecznych promieni,
czerwony maczek w polu się rumieni,
bo właśnie jego Słonko wstało,
i buzi na dzień dobry dało.

...
4,98
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe