Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Bądź nadzieją mi w bezsensie, A w... - najlepsze życzenia

Najlepsze Bądź nadzieją mi w bezsensie, A w... - najlepsze życzenia

ocena: 4,82, wyświetlono: 13853

Bądź nadzieją mi w bezsensie,
A w nieszczęściu bądź mi szczęściem.
W zamian chcę Ci podarować
Tylko dwa magiczne słowa: kocham Cię!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Długo się już znamy,Lecz Ty o ...

Długo się już znamy,
Lecz Ty o tym nie wiesz,
Że serce Ja mam wielkie,
I Kocham nim tylko Ciebie.

...
4,83
autor: nieznany

Dwie róże w wazonie ...

Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą,
A Ust jest rozmową między mną a Tobą.
Więc dla dalszej miłej naszej znajomości
Wysyłam w Walentynki ten symbol miłości....
4,92
autor: nieznany

W maleńkiej obrączce ...

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
Miłość, obowiązek, wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włożona w kościele.

...
4,87
autor: nieznany

Przychodzimy dziś do ...

Przychodzimy dziś do Ciebie Dziadziu ukochany
by Ci złożyć w dniu imienin to, co posiadamy.
Serca nasze i myśl szczerą Tobie poświęconą
przyjmij dar ten który składa Twoich wnuków grono.

...
4,93
autor: nieznany

Kiedy jesteś tak daleko,a ja ta...

Kiedy jesteś tak daleko,
a ja tak bardzo tęsknie...
Patrzę na niebo
i od razu jest mi lepiej,
bo... jesteś całym moim światem.
 

...
4,88
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe