Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Babciu,babciu coś Ci dam, jedno serce tylko mam. A... - najlepsze życzenia

Najlepsze Babciu,babciu coś Ci dam, jedno serce tylko mam. A... - najlepsze życzenia

ocena: 4,82, wyświetlono: 11475

Babciu,babciu coś Ci dam,
jedno serce tylko mam.
A w tym sercu same róże,
żyj sto lat, a nawet dłużej!


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Kochana Babciu w dniu ...

Kochana Babciu w dniu Twojego święta
życzę Ci dużo zdrowia, pomyślności
uśmiechu na co dzień i optymizmu.

...
4,91
autor: nieznany

W Dniu Twoich Imienin ...

W Dniu Twoich Imienin pragnę przesłać Ci życzenia
Więc Przyjmij je ode mnie choć za murów więzienia.
Życzę Ci dużo zdrowia,niech Ci serce blaskiem świeci
Niech z twarzy zniknie smutek a radość niech serce wznieci.
By miłość i dobroć Twoja,płonęła blaskiem jak znicze
Z całego serca tego wszystkiego Tobie życzę.

...
4,90
autor: nieznany

Wszystko co było Twoim ...

Wszystko co było Twoim marzeniem
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie uleci z cichym westchnieniem
lecz niech się spełni w całości!

...
4,83
autor: nieznany

Jeśli kochasz - to pocałuj,Jeśli zdrad...

Jeśli kochasz - to pocałuj,
Jeśli zdradzisz - spal, nie żałuj.

...
4,92
autor: nieznany

Tatusiowi DrogiemuZawsze uśmie...

Tatusiowi Drogiemu
Zawsze uśmiechniętemu
Dużo życzymy radości
I dni pełnych miłości
Szczęściem wypełnionych chwil
A do pracy...
...dużo sił!

...
4,97
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe