Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,93, wyświetlono: 5621
Jeśli kochasz - to pocałuj,
Jeśli zdradzisz - spal, nie żałuj.
Gdybym tak tylko mógł mieć znowu szansę bycia razem z Tobą,
to moje życie nabrało by znowu sensu.
Jeśli czujesz sie czasem mały, smutny, bezużyteczny i w depresji, topomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskimplemnikiem w grupie!
...
Życzę Ci...
...spokojnego snu
i radosnego przebudzenia;
...abyś czasami mogła sobie pozwolić na to,
czego od dawna pragnęłaś,
a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć;
...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim
mogła przetrwać złe chwile;
...
Życzenia na Walentynki.