Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Aby ludzie żyli w pokoju, A dzieci mówiły po... - najlepsze życzenia

Najlepsze Aby ludzie żyli w pokoju, A dzieci mówiły po... - najlepsze życzenia

ocena: 4,88, wyświetlono: 7793

Aby ludzie żyli w pokoju,
A dzieci mówiły po polsku.
Najpiękniejsze chwile,
Poświęciłem wojsku.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Siedzę w sobie w kantyniei rozmy...

Siedzę w sobie w kantynie
i rozmyślam o dziewczynie
jesteś w domu lub kawiarni
a ja muszę siedzieć w armii

...
4,89
autor: nieznany

Dzień matki jest raz ...

Dzień matki jest raz w roku,
Szczęśliwy i pełen uroku.
W tym dniu pragnę złożyć ci życzenia:
zdrowia,szczęścia i powodzenia.

...
4,87
autor: nieznany

Ile piasku na pustyni,Ile gwiazd...

Ile piasku na pustyni,
Ile gwiazd na niebie,
Tyle ja pozdrowień
Przesyłam dla Ciebie!

...
4,88
autor: nieznany

W dniu Twojego świętaŻyczę Ci z ...

W dniu Twojego święta
Życzę Ci z całego serca zdrowia,
szczęścia i pomyślności.
Niech los, co ma najlepszego,
ściele Ci pod nogi
I niech Cię otacza radość,
a omija smutek
Tego wszystkiego życzy Ci...

...
4,92
autor: nieznany

W dniu Twojego przyjścia ...

W dniu Twojego przyjścia na świat
życzymy Ci, aby każda łza w Twoim życiu
była łzą szczęścia, a uśmiech Twój
zjednywał wszystkie wokół serca.

...
4,99
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe