Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. A że czas już świąteczny i pełen zadumy pragnę... - najlepsze życzenia

Najlepsze A że czas już świąteczny i pełen zadumy pragnę... - najlepsze życzenia

ocena: 4,84, wyświetlono: 5846

A że czas już świąteczny i pełen zadumy pragnę złożyć świąteczne życzenia by wszystko się nam rozplatało, węzły, konflikty, powikłania. Oby wszystkie trudne sprawy porozkręcały się jak supełki ,własne ambicje i urazy zaczęły śmieszyć jak kukiełki. Niech święta maja nastrój radosny i pełen serdeczności. Szczęścia nieprzerwanego potoku życzę w nadchodzącym Nowym Roku!!!



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Nasze kochane słoneczko ...

Nasze kochane słoneczko
obchodzi dziś swoje święto...
Z tej okazji mamy dla Ciebie
nie tylko życzenia,
ale i 1000 buziaczków,
bo Cię bardzo mocno kochamy...
Rośnij duża w zdrowiu i miłości...

...
4,86
autor: nieznany

Niech Twe życie słodko płynie...

Niech Twe życie słodko płynie
jak Wiślane fale,
niech Ci zawszę obce będą
smutki, łzy i żale.

...
4,68
autor:

Dla Ciebie moje usta, ...

Dla Ciebie moje usta, dla Ciebie moje ręce
I oczy dzięki Tobie widzące coraz więcej.
Dla Ciebie moje myśli, dla Ciebie moje słowa,
Którymi swoje serce chcę Tobie ofiarować.
Dla Ciebie wszystkie kwiaty z mej wyobraźni pól
I serce, co bez Ciebie nie zagra żadnej z ról...
4,88
autor: nieznany

Ich schenke dir ein ...

Ich schenke dir ein Osterei.
Bewahre es, sonst geht´s entzwei.

...
4,91
autor: nieznany

Ile piasku na pustyni,Ile gwiazd...

Ile piasku na pustyni,
Ile gwiazd na niebie,
Tyle ja pozdrowień
Przesyłam dla Ciebie!

...
4,88
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe