Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. …....……(...(`.-``'´´-.´)...) ............)......--.......--....(... - najlepsze życzenia

Najlepsze …....……(...(`.-``'´´-.´)...) ............)......--.......--....(... - najlepsze życzenia

ocena: 4,46, wyświetlono: 11412

…....……(...(`.-``'´´-.´)...)
............)......--.......--....(
............/....(. ♥.._...♥)....\.
............\........(..0..)......./
.........__.`.-._....'='.._.-.´.__..
...../.......'.#.'At.,.--.,.At'.#.'....\.
.....\__))..#...At.'At'..At..# ((__/
*♥♥♥*__*♥♥♥*___*♥♥♥*__*♥♥♥*
♥♥♥*____*♥♥♥*_*♥♥♥*_____*♥♥♥
♥♥♥*________*♥♥♥*________*♥♥
♥♥*_____POZDRAWIAM______♥♥♥
♥♥♥*_____CIEPLUTKO______*♥♥
♥♥♥* _________________*♥♥♥*
_*♥♥♥* ____BUZIAKI____*♥♥♥
___*♥♥♥* ____NA______*♥♥♥
_____*♥♥♥* ___ D____ *♥♥♥
_______*♥♥♥*__O__*♥♥♥*
________*♥♥♥*_B*♥♥♥*
____________*♥R♥*
______________A
______________N
______________O
______________C
______________★
______________Ś
______________P
______________I
______________J
______________★
______________S
______________Ł
______________O
______________D
______________K
______________O




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

W maleńkiej obrączce ...

W maleńkiej obrączce uczuć cały świat
miłość, obowiązek i wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka a znaczy tak wiele,
na całe życie włożona w kościele. ...
4,89
autor: nieznany

Tam pod ziemią...

Tam pod ziemią, w ciemnym chodniku wielu pracuje dzielnych górników. Ciężka to praca czarnego człowieka, dzwonią kilofy pot z czoła ścieka. Gdy nam słoneczko zagląda do domu, górnik pracuje w kopalni zmęczony. Za czarny węgiel i za sól białą
chwała górnikom dzielnym wytrwałym.

...
4,86
autor:

(Imię) dziś wielki dzień ...

(Imię) dziś wielki dzień Twojego święta
i (moje imię) o Tobie pamięta
więc z okazji (cyfra-wiek) urodzin
składam ci moc życzeń:
uśmiechu, zdrowia, radości,
mnóstwa prezentów i gości,
przyjaźni wielkich i małych,
wielu przygód niebywałych
i uśmiechu wesołego i wszystkiego,
wszystkiego najlepszego!...
4,85
autor: nieznany

Czy wiesz jakie jest ...

Czy wiesz jakie jest najsmutniejsze zwierzątko na świecie ? - Mężczyzna, a wiesz czemu?
Bo ma piersi bez mleka,
ptaszka bez skrzydełek,
jajka bez skorupek
i worek bez pieniędzy
dlatego 80% kobiet już nie wychodzi za maź,
bo zrozumiało ze dla 60 gram kiełbasy nie warto brać całego wieprza do domu!

...
4,88
autor: nieznany

Easter´s here... so is the happy springtime...

Easter´s here... so is the happy springtime! Celebrate this beautiful season with all your dear ones. Reach out to your mom, dad, brother, sister, cousin, grandparents, aunt, uncle relatives with your warm Easter wishes

4,80
autor:
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe